Movies
Ratings
28
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0