Titles you rated
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0