Movies
Ratings
632
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.5