Movies
Ratings
175
Letters to JulietRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0