Titles you rated
Way Back HomeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 1.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 1.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0