Series
Ratings
23
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
GoedamRated ★ 1.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 2.5