Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Legally Blonde 3Rated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Doggy PooRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 2.5