Series
Ratings
179
PhoenixRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 1.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Please Love The Useless MeRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Journey To the WestRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 4.5