Movies
Ratings
342
The SnowmanRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0