Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5