Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 0.5
If OnlyRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0