Movies
Ratings
15
UpRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5