Titles you rated
FrequencyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0