Series
Ratings
55
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
May QueenRated ★ 2.5
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
On AirRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0