Titles you rated
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Foreign Duck, the Native Duck and God in a Coin LockerRated ★ 3.5
Tales of the NightRated ★ 2.0
FlubberRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.0