Titles you rated
Piano ManRated ★ 0.5
Raising CainRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Vanquishing the DemonRated ★ 0.5
Lethal LadyRated ★ 3.0
Skinny Tiger And Fatty DragonRated ★ 5.0
Magnificent BodyguardsRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.5
Operation ScorpioRated ★ 0.5
Bride of Re-AnimatorRated ★ 4.5
An Autumn's TaleRated ★ 5.0
DreadnaughtRated ★ 3.0
The ChampionsRated ★ 5.0- A Fatal EncounterRated ★ 5.0
- Emperor Of The UnderworldRated ★ 0.5
Where's Officer Tuba?Rated ★ 5.0
The Private EyesRated ★ 5.0
Hell Has No GatesRated ★ 5.0
The Exorcism of GodRated ★ 1.0
Taoist PriestRated ★ 0.5