Movies
Ratings
53
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5