Movies
Ratings
27
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0