Series
Ratings
139- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 4.5
Sweet Home, Sweet HoneyRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0
Identical CriminalsRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 3.0
The Birth of a FamilyRated ★ 3.0
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 2.5- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 3.0
- Hair ShowRated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 2.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
A Man Called GodRated ★ 3.0- Cupid FactoryRated ★ 3.5
Make a WishRated ★ 1.5