Movies
Ratings
583
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
DevilsRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
AirRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
SWITCHRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
SmileRated ★ 0.5
Green BookRated ★ 4.0