Series
Ratings
38
Master of StudyRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0