Movies
Ratings
786
OppenheimerRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 1.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.0
Scarlet InnocenceRated ★ 1.0
The TreacherousRated ★ 1.5
A Knight's TaleRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 0.5
RushRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 1.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0