Series
Ratings
31- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0