Movies
Ratings
408
White House DownRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.5
LovelaceRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 5.0
PaycheckRated ★ 4.5
BoltRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 4.5
BraveRated ★ 4.0