Titles you rated
One Room AngelRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
QuartetRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Kitchen Knife and Green Chili PepperRated ★ 3.0
A Town Without SeasonsRated ★ 3.5- Diary of a Girl in love with ScandanaviaRated ★ 1.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Mr. BrideRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
SilentRated ★ 4.0
Passion for PunchlinesRated ★ 4.5