Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 2.5
MulanRated ★ 4.0
CubeRated ★ 0.5
SawRated ★ 0.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0