Movies
Ratings
160
LimitlessRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.0
The President's BarberRated ★ 2.0
A MillionRated ★ 1.0
PrometheusRated ★ 2.5
FluRated ★ 1.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 1.5
Van HelsingRated ★ 2.0
MapadoRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5