Movies
Ratings
101
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0