Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
TrainwreckRated ★ 3.5
AlfieRated ★ 3.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 2.5
JulesRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 3.5
The Big SickRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0