Series
Ratings
65
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 2.0- Good PartnerRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 1.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
HyenaRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
AgencyRated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.0
The Good Bad MotherRated ★ 3.0