Titles you rated
Glass HeartRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0- Excessive ChallengeRated ★ 3.0
- TeletubbiesRated ★ 2.0
Dragon BallRated ★ 3.0
Escaping Crisis No. 1Rated ★ 3.0
Amazing SaturdayRated ★ 2.5- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 3.0
Comedy Big LeagueRated ★ 3.0
Earth Marble World TourRated ★ 3.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5- Gag ConcertRated ★ 3.0