Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0