Titles you rated
ThirstRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0