Series
Ratings
51
The ProducersRated ★ 3.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 1.5
Spring WaltzRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 4.5- Kuk HeeRated ★ 4.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 1.0
H.I.TRated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
- DamoRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Three BrothersRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5