Titles you rated
NonnasRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Double JeopardyRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
HostilesRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
American History XRated ★ 5.0
On the LineRated ★ 4.0
StillwaterRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0