Movies
Ratings
401
Sing StreetRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
End of WatchRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Slow WestRated ★ 4.0