Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.0
Dirty MoneyRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5