Titles you rated
GachiakutaRated ★ 3.0
Eye Love YouRated ★ 2.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.5