Movies
Ratings
168
Ant-ManRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.0
PKRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Tangled Ever AfterRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0