Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0