Titles you rated
The Lego MovieRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 4.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0