Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Family PlanRated ★ 2.5