Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0