Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 3.5- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 3.5
Shaun the SheepRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
My Daughter's Men : Dad is WatchingRated ★ 2.5- New Product CheckersRated ★ 2.0
My Daughter's Men : Dad is Watching 2Rated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 2.5
Love RainRated ★ 2.5