Titles you rated
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
BigRated ★ 1.5
JumongRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0