Movies
Ratings
617
King and the ClownRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Time to HuntRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0