Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.0
SignRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5