Series
Ratings
27
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5