Titles you rated
Marry Him If You DareRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 5.0
Blade ManRated ★ 2.5
Dr. JinRated ★ 3.0- Thunder Store 2Rated ★ 5.0
Ugly AlertRated ★ 3.0
Thunder StoreRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 5.0
Pied PiperRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Mr. BackRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 5.0