Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 1.5
MissingRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 4.0